Şirket profili

Mepa Elektronik, Zayıf Akım Sistemleri olarak adlandırılan;

Yangın alarm, CCTV kamera, Kartlı geçiş kontrol, Görüntülü Diafon, Otomasyon, Akıllı Ev, Merkezi uydu Sistemleri konusunda 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosu ve ileri teknoloji ürünleriyle müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Mepa Elektronik, Zayıf Akım uygulamalarında, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden projelendirme ve mühendislik hizmetleri sunmakta, deneyimli teknik kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler sağlamaktadır.

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak başlıca hedefidir.

Mepa Elektronik, hizmet verdiği tüm konularda, satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından çok önem vermektedir.

Mepa Elektronik, küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde, zayıf akım sistemleri konusunda en ileri teknolojileri kullanarak uygulama, proje ve kontrolörlük yapmaktadır.